Концертний зал історична довідка

У 80-тих роках ХІХ століття був збудований будинок в стилі неокласицизму, у якому до середини 1930-х років було військово-спортивне товариство «Сокіл».

Тут гуртувалися поляки. За своїми цілями товариство було ідентичним українському «Соколу», але, безперечно, прагнуло виховати істинних патріотів Польщі.
У 1939 році тут був відкритий кінотеатр.

У другій половині 60-х років ХХ століття тут певний час було управління кінофікації, а з 1977 року — це концертний зал училища культури, яке перемістили з Снятина, пізніше — Коледжу культури і мистецтв. Концертна зала «Сокола» славилась чудовою акустикою.


У кінці червня 2002 року сталася пожежа, яка повністю знищила перекриття будівлі. З 2007 року розпочато ремонтні роботи, проте здійснено тільки покрівельні та фасадні роботи.
Із архітектурно-мистецької точки зору це — дуже красива будівля з великою кількістю декоративних форм: крапель, гут, оригінальних віночків та двох ніш із обох боків споруди, у яких є погруддя польських діячів Тадеуша Костюшка та Адама Міцкевича.


Більш повнішої інформації про дату забудови, автора проекту приміщення «Соколу» до 1930 року в архівах не знайдено, але надія не втрачена.

Фотографії фактичного стану "Концертного залу" у місті Калуш.

Виконання
Ремонтні роботи виконано 15%