Відбувся аукціон на реставрацію концертного залу Калуша

Замовником робіт по об’єкту «Реставрація концертного залу (колишній будинок культури) охоронний №599 (110816) на вул. Шевченка, 11 в м. Калуші Івано-Франківської області» є управління культури, національностей та релігій Калуської міської ради.

Аукціон у системі державних закупівель Прозоро було оголошено 13 листопада. Заявлена вартість робіт з реконструкції становить 6 млн 783 тис. гривень, інформують “Вікна”.

Згідно з проєктом договору, фінансування робіт здійснюється за рахунок грантових коштів проекту «КУЛЬТУРА У ВІДДЗЕРКАЛЕННІ» – Реставрація Будинку Культури в м. Сеїні (Румунія) та Концертного Залу в м. Калуш (Україна) у Мультикультурні Центри». Підписання та повна оплата актів виконаних робіт замовником здійснюється в 2021 році. Гарантійний строк якості закінчених робіт та експлуатації об’єкта становить п’ять років.

Термін виконання робіт з реставрації концертного залу — 30 червня 2021 року. Графік фінансування за рахунок грантових коштів: 15 тис. гривень у поточному році, 3 млн 880 тис. гривень — у 2020 році і 2 млн 888 тис. гривень — у 2021 році.

Участь у торгах, які відбулися 2 грудня, взяли чотири суб’єкти господарювання. Найменшу ціну запропонувало ПП Еліт Україна — 6 млн 349 тис. гривень. Всього на 1 тис. гривень більшою була пропозиція ПП «Добробуд-Шляхбуд». Інші учасники торгів — ТОВ «Планетабуд» і ТОВ «Карпат-буд» — запропонували виконати роботи за 6 млн 628 тис. гривень і 6 млн 780 тис. гривень відповідно.