Топ-10 підприємтсв у місті Калуш

Промисловий комплекс міста охоплює понад 45 великих і середніх промисло-
вих підприємств та близько 500 малих. Провідними галузями економіки міста є
хімічна, машинобудівна, текстильна, целюлозно – паперова, та з виробництва
будівельних матеріалів. 10 найбільших підприємств і заводів зібрано тут.

Tовариство з обмеженою відповідальністю «КАРПАТНАФТОХІМ»
Напрям діяльності підприємства – нафтохімія. В склад ТОВ «Карпатнафтохім» входять три виробництва: виробництво етилену і поліетилену, виробництво вінілхлориду і каустичної соди та виробництво ПВХ-С. Основна продукція: етилен, пропілен, бензол, поліетилен, полівінілхлорид, каустична сода.
Приватне підприємство «МЕХАНІК»
Підприємство займається виготовленням, проектуванням і капітальним ремонтом нафтогазопромислового обладнання для підприємств нафтогазодобувної і нафтогазопереребної промисловості України, Росії, Польщі, Німеччини, В’єтнаму, Білорусії, Азербайджану.
Публічне акціонерне товариство «Калуський завод будівельних машин»
ПАТ «Калуський завод будівельних машин» (БУДМАШ) проектує, виготовляє і поставляє сучасне підйомно-транспортне обладнання високої якості, модульну опалубку, складні металоконструкції, будівельні риштування, металоформи, а також вироби за індивідуальним замовленням.
Приватне акціонерне товариство «СЕГЕЖА ОРІАНА УКРАЇНА»
Підприємство виробляє в широкому асортименті паперові мішки для пакування сипучої продукції. Мішки виготовляються на замовлення і відповідають вимогам замовника.
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВІВА ДЕКОР»
Українська фабрика шпалер «ВІВА ДЕКОР» є дочірнім підприємством німецького виробника шпалер «Rasch», який має більш ніж сторічний досвід у виробництві шпалер. Потужність фабрики дозволяє їй виробляти понад 10 млн. рулонів шпалер на рік, які продаються не тільки на території України, а й експортуються більш ніж у 20 країн ближнього зарубіжжя.
Товариство з обмеженою відповідальністю «ТАРКЕТТ ВІНІСІН»
Товариство з обмеженою відповідальністю «Таркетт Вінісін» входить до складу міжнародної компанії “Таркетт“ – світового лідера з виробництва покриття для підлоги. На даний час до складу підприємства входять виробництво полівінілхлоридного лінолеуму, сервісний центр готової продукції, виробництво паркетної дошки та виробництво тафтингового покриття
Товариство з обмеженою відповідальністю «3 БЕТОНИ»
Головним напрямком роботи ТзОВ «3 Бетони» є проектування, виробництво, доставка та монтаж залізобетонних каркасів будівель та споруд, які широко використовуються в будівництві великих логістичних центрів та складів, торгових та торгово-розважальних центрів, заводів та фабрик, спортивних та оздоровчих об’єктів, транспортних та пішохідних мостів і т.п.
Товариство з обмеженою відповідальністю «КАРПАТСМОЛИ»
ТзОВ «КАРПАТСМОЛИ» - підприємство, що виробляє карбамідоформальдегід- ний концентрат та карбамідоформальдегідні смоли. Потужність виробництва складає 50 000 тонн в рік. Виробництво з європейським рівнем екологічної безпеки та технологією, що використовується в Європі.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Калуський трубний завод»
В склад ТзОВ «Калуський трубний завод» входять два виробництва: виробництво труб з поліетилену і виробництво труб з полівінілхлориду. Основна продукція: труби поліетиленові для холодного водопостачання; труби поліетиленові для газопостачання; труби полівінілхлоридні для холодного водопостачання; труби полівінілхлоридні для безнапірної каналізації, водостоків.
«КАЛУСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»
Установлена електрична потужність Калуської ТЕЦ становить 200 МВт, теплова потужність - 590 Гкал/г. Калуська ТЕЦ забезпечує електроенергією і теплом як промисловий комплекс, так і житлово-комунальний сектор міста Калуш. ТЕЦ відпускає електроенергію ДП «Енергоринок», а теплову енергію - ТОВ «Карпатнафтохім» і місту Калуш (КП «Водотеплосервіс»).
Previous
Next

Економіка Калуша має високий рівень зовнішньоекономічної активності.
Партнерами Калуша в зовнішній торгівлі товарами є 48 країн світу.

У місті працює цілий ряд підприємств з іноземним капіталом зокрема, ТзОВ
«Таркет-Вінісін», ТОВ «Карпатнафтохім», ТзОВ «3 Бетони», ТзОВ «Калуський трубний
завод» та багато інших.
Деякі види продукції, як аеросили, поліетилен, тафтингове покриття та ряд
продуктів нафтохімічної промисловості виробляються в Україні тільки у м. Калуш.