Пивоваріння «Калуш Бровар Дистриб’юшен»

ТОВ “Калуш Бровар Дистриб’юшен” – одне з найстаріших пивоварних підприємств України, яке виробляє продукцію під торговою маркою «EXPORTOWE», «Kalusher» . Виробничі потужності розташовані в місті Калуш, Івано-Франківської області. Тут, вже понад чотири століття працює одна з найдавніших пивоварень, на базі якої підприємству вдалось відродити класичне ремесло галицького броварства, єдиний старовинний пивзавод на Прикарпатті. 

Перші архівні документи, які свідчать про існування у місті Калуш пивоварного виробництва датуються щонайменше 1565 роком. Саме тому і продукція найдавнішої  броварні Галичини – натуральна, виготовлена за традиційними рецептами та класичною технологією парового варіння і лагерного добродження. Підприємство виробляє світлі,темні і напівтемні сорти пива які розливає в скляні, пластикові пляшки і металеві кеги.

Процес бродіння та добродження відбувається в пивних підвалах, збудованих ще за Австро-Угорщини, і триває від 25 до 60 днів залежно від виду палива. Особливістю калуського пива є те, що воно не підгазовується штучно вуглекислотою, а насичується нею природним шляхом під час тривалого бродіння. Вода, яку використовують для пивоваріння, – гірського походження. Завдяки своїм природним властивостям вона пом’якшує солодово-хмільний смак.