Андрій Найда провів нараду із менеджерами проєкту “Культура у віддзеркаленні”

Міський голова Андрій Найда провів нараду із менеджерами проєкту “Культура у віддзеркаленні — реставрація Будинку Культури в м. Сеїні (Румунія) та Концертного Залу в м. Калуш (Україна) у мультикультурні центри” в рамках програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020».

У нараді взяли участь начальник управління культури, національностей та релігій міської ради Любов Джуган, керівний менеджер проєкту Ігор Дидич, фінансовий менеджер Алла Ісарук та менеджер із комунікацій Галина Когут.

Міського голову було ознайомлено  зі станом реалізації проєкту та перспективи довготривалого розвитку транскордонного співробітництва через реалізацію  нових проєктів на базі реставрованого концертного залу на найближчі 5 років.

Зокрема, проєктом передбачено облаштування доступності для дітей, молоді і дорослих людей  з функціональними обмеженнями – підйомник до сцени мультикультурного центру та придбання автобуса для перевезення таких осіб з таким же підйомником. 

Окрім реставрації концертного залу в мультикультурний центр, в якому будуть знайомитись з культурою Румунії, планується співпраця з містами Польщі, Австрії та Угорщини шляхом реалізації в майбутньому спільних проєктів, завдяки яким громадяни матимуть змогу ознайомлюватись з культурою, традиціями та історією цих держав.

Цьогоріч, в рамках реалізації проєкту, заплановано проведення майстер-класів з художньої творчості   для українських та румунських дітей та спільний фестиваль  на базі мультикультурного центру, а також поїздки дитячих творчих колективів Калуської громади в м.Сеїні та румунських до м.Калуш.